قیمت جت فن

قیمت جت فن یکی از عوامل تعیین کننده برای انتخاب افراد است. جت فن به طور کلی محصولی بسیار مهم برای ساختمان ها و مکان های عمومی به شمار می رود و صاحبان ساختمان و صنایع باید به فکر تهیه آن ها باشند. با توجه به شرایط اقتصادی قیمت می تواند یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار برای انتخاب مدل باشد. در ادامه در خصوص عوامل موثر بر قیمت جت فن بیشتر توضیح خواهیم داد.

قیمت جت فن به عوامل مختلفی بستگی دارد. به طور کلی جت فن ها بخش مهمی از سیستم تهویه ساختمان ها و اماکن عمومی را تشکیل می دهند و باید با اطلاعات کافی برای تهیه آن ها اقدام کرد. جت فن ها مدل های مختلفی دارند اما همگی به عنوان بازو های اصلی سیستم تهویه، عمل ایجاد فشار و گردش هوا را انجام می دهند. جت فن ها می توانند به خوبی سطح بسیار زیادی از فضا را تحت پوشش خود قرار دهند و به شکلی موثر تمامی آلودگی ها را خارج کنند. وجود مدل های متنوع و کارایی های مختلف این محصولات موجب شده قیمت جت فن به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد. در ادامه به معرفی و توضیح عوامل موثر بر قیمت جت فن خواهیم پرداخت.

نقش نوع و مدل در قیمت جت فن

جت فن ها در مدل های مختلفی در بازار موجود هستند. هر کدام از مدل ها دارای ویژگی های خاصی هستند که به همین جهت نیز قیمت متغییری خواهند داشت. ویژگی های مهمی که در جت فن ها استفاده می شوند می توانند بر روی قیمت جت فن نیز تاثیر بگذارند. برای مثال مدل های پایه با توان موتور معمولی پایین ترین قیمت جت فن را به خود اختصاص می دهد. اما مدل هایی با پروانه های رادیال برای استفاده در آلودگی های بیشتر قیمت بیشتری دارند. مدل هایی که قابلیت برگشتی دارند نیز قیمت بسیار زیادی دارند. به طور کلی عوامل زیر از نظر مدل می توانند موجب افزایش قیمت جت فن شوند.

• توان تولیدی موتور.

• قابلیت های تنظیم و صرفه جویی در مصرف موتور.

• نوع پروانه های استفاده شده در جت فن.

• قابلیت تغییر جهت هوا و انعطاف پذیری های قسمت ورودی و خروجی.

• نوع موتور و ساختار استفاده شده که می تواند بین فن آکسیال و سانتریفیوژ متغیر باشد.

نقش برند و شرکت تولید کننده در قیمت جت فن

شرکت های مختلفی در ایران به واردات مدل های مختلف جت فن می پردازند. مهم ترین موردی که می تواند بر روی قیمت جت فن از این نظر تاثیر بگذارد نام تولید کننده و همچنین پوسته کلی جت فن است. مهم ترین بخش جت فن ها به موتور و همچنین طراحی پوسته بر می گردد. مدل هایی گران ترین قیمت ها را خواهند داشت که از موتور های قدرتمند از برند های معروف استفاده کنند.

در کنار برند تولید کننده موتور، یکی از عوامل موثر بر قیمت جت فن ضمانت نامه های ارائه شده همراه محصول است. معمولا هرچه ضمانت نامه معتبرتر و با مدت زمان بیشتری باشد، قیمت جت فن نیز بیشتر خواهد شد. داشتن ضمانت موجب می شود مشتری با خیالی راحت تر محصول را انتخاب نماید ولی از طرف دیگر هزینه های ضمانت نامه و پشتیبانی موجب می شود قیمت جت فن نیز افزایش یابد.

نقش محدوده قابل پوشش در قیمت جت فن

محدوده قابل پوشش جت فن به شکل مستقیم به توان تولیدی موتور و همچنین طراحی پوسته و ایرودینامیک دستگاه بستگی دارد. هر قدر محدوده تحت پوشش جت فن بیشتر باشد به معنی قدرت و توان بالاتر است. قیمت جت فن با توان بالاتر نیز همواره بسیار بیشتر از مدل های معمولی است. البته شما در تمامی مکان ها به جت فن با محدوده پوشش بالا نیاز نخواهید داشت. می توانید از مدلی استفاده کنید که بر اساس اندازه فضا توان تولیدی داشته باشد و یا حتی براساس طراحی اولیه ساختمان از چند مدل جت فن با توان های معمولی و پایین استفاده کنید.

قیمت جت فن

فن

مدل فن آکسیال

IFDJ

نوع عملیات

مکنده

دانلود کاتالوگ

در حال حاضر کاتالوگ اضافه نشده است.

دسترسی آسان

نوع آکسیال

جت فن

کاربرد

صنعتی

نوع اتصال پروانه به موتور

مستقیم

جنس بدنه

استیل

جنس پروانه

آهن

پوشش رنگ

اپوکسی

فرکانس (هرتز)

50

تعداد فاز

3

قطب

2

گروه رنگی

زرد

امکانات

گارد محافظ

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تامین و تعمیر قطعات

گواهینامه

ISO 9001:2015

مدت زمان تعویض و تعمیر

12ماه

مدت زمان تامین قطعات و تعمیر

15سال

در حال حاضر پروژه مرتبط ثبت نگردیده است!

ثبت نظر