فن فشار قوی

فن فشار قوی به مدل هایی از فن های موجود در بازار گفته می شود که توان تولید هوای پرفشار را دارد. این فن ها از توان تولیدی بالایی بهره می برند و می توانند به راحتی با استفاده از قدرت موتور و پروانه های خود فشار هوای بالایی را تولید کنند. فن فشار قوی در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد های خاصی دارد. در ادامه در خصوص مزایای فن فشار قوی و کاربرد های آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

فن فشار قوی از فن های بسیار کاربردی در صنایع است. فن فشار قوی معمولا دمنده های قدرتمندی هستند که می توانند فشار هوای بسیار زیادی تولید کنند. این فشار هوای بسیار زیاد در فعالیت های صنعتی زیادی مورد استفاده قرار می گیرد. برخی مدل های فن فشار قوی نیز می توانند توان مکش بالایی داشته باشند که استفاده از آن ها را در صنایعی که آلودگی بالایی دارند را بسیار مهم می کند.

کاربرد های فن فشار قوی :

فن های فشار قوی توان تولیدی بسیار بالایی دارند و به همین دلیل نمی توان از آن ها انتظار کاربری های عادی داشت. در زیر به برخی از کاربرد های مهم فن فشار قوی اشاره خواهیم کرد.

• اصلی ترین کار فن فشار قوی ایجاد فشار هوای بسیار زیاد است. این فشار هوای بالا در تست فشار، حذف گرد و غبار و هوا دهی کاربرد دارد. فشار هوای ایجاد شده توسط این فن ها می تواند به عنوان فشار مثبت در برخی صنایع حساس به آلودگی ها و میکروب ها نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

• فن فشار قوی می تواند به عنوان مکنده های بسیار قدرتمند نیز استفاده شود. مدل های سانتریفیوژ فن فشار قوی از قدرتمند ترین مکنده های موجود در بازار هستند که می توانند هوای آلوده و تمیز را از محیط های مختلف مکش کنند.

• برخی مدل های فن فشار قوی می توانند به عنوان دمنده هوا یا تخلیه هوای گرم کوره های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند .

مزایای استفاده از فن فشار قوی :

• فن فشار قوی در مدل های مختلفی در بازار موجود است که موجب می شود دست شما در انتخاب مدل مناسب کاملا باز باشد. شما می توانید بر اساس نیاز و میزان بودجه خود مدلی مناسب و با کارایی بالا انتخاب نمایید.

• فن فشار قوی همگی از طراحی های جدید و به روز استفاده می کنند. به روز بودن طراحی فن فشار قوی موجب می شود از جدیدترین تکنولوژی و قطعات در مدل های مختلف استفاده شود و کارایی فن فشار قوی بهینه تر و بسیار کامل تر از مدل های قدیمی باشد.

.

فن

نام فن سانتریفیوژ

فن سانتریفوژ فشار قوی

مدل فن سانتریفیوژ

IFHD - IFHV

برند فن سانتریفیوژ

ایرانیان فن

نوع فن

یکطرفه

دانلود کاتالوگ

در حال حاضر کاتالوگ اضافه نشده است.

دسترسی آسان

نوع سانتریفیوژ

یوتیلیتی فشارقوی

کاربرد

صنعتی

نوع عملیات

مکنده

نوع اتصال پروانه به موتور

مستقیم

جنس بدنه

استیل

جنس پروانه

آهن

پوشش رنگ

اپوکسی

فرکانس (هرتز)

50

تعداد فاز

1

قطب

2

گروه رنگی

زرد

امکانات

گارد محافظ

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تامین و تعمیر قطعات

گواهینامه

ISO 9001:2015

مدت زمان تعویض و تعمیر

1

سال

مدت زمان تامین قطعات و تعمیر

20

سال

در حال حاضر پروژه مرتبط ثبت نگردیده است!

ثبت نظر